Wandeling Dirk & Hilde: Schepdaal 13 maart 2023

Onder het motto ‘we hoeven niet altijd op 2 wielen rond te bollen’, hadden Dirk en Hilde het geweldige idee om onze club een keertje mee te nemen op wandeling in Schepdaal. Het werd een onvergetelijke dag met prachtig weer, toffe bezoekjes en na aankomst een zaaaaalig ontvangst bij Dirk en Hilde thuis, inclusief geestrijke en minder geestrijke dranken, zoetigheden en overheerlijke hotdogs!

Geniet mee van alle foto’s op ons fotoarchief 2023! Bedankt aan Dirk en Hilde, voor herhaling vatbaar!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: